KWS

День поля в НВП Сортостанція, Запорізька обл.

17 серпня 2018 року, на базі господарства НВП Сортостанція Вільнянського району Запорізької обл., відбувся регіональний День поля.Більш ніж 150 гостей з Дніпропетровського та Запорізького регіонів мали можливість у польових умовах ознайомитися з лінійкою гібридів соняшнику європейськоїтаамериканськоїселекцій і, зокрема, селекції KWS.

den-polya-sortostantsiya-01.jpg

Торговий представник ТОВ КВС-УКРАЇНА Тетяна Дяченко охарактеризувала основні параметри кожного з представлених гібридів КВС, зосередила увагу на їхперевагах та особливостях вирощування. Наголосила на тому, що наразі напрямок олійних культур в компанії активно розвивається, і вже в найближчий час ми будемо мати можливість представити виробнику нові, досить сильні гібриди, які порадують високою продуктивністю у надважких умовах півдня України, а також підвищеним вмістом олійності та стійкістю до хвороб.

den-polya-sortostantsiya-02.jpg

З більш ніж 120 гібридів, представлених на полі, виділився гібрид КВС ДРАГОН. Продукт відрізнився посухостійкістю та толерантністю до хвороб. Як зазначила Тетяна, гібрид характеризується невисокою висотою рослин, при цьому формує великий кошик з досить крупним насінням та високою натурною масою зерна. Володіє підвищеною стійкістю до фомозу і фомопсису, а також нових рас несправжньої борошнистої роси. Гібрид є стійким до вилягання та формує стабільно високі урожаї за різних умов вирощування.

den-polya-sortostantsiya-03.jpg

Інший продукт з портфоліо КВС-УКРАЇНА – КВС АСЕР КЛ, охарактеризований як високопродуктивний гібрид для вирощування за системою Clearfield. В цьому сезоні продукт наданий на територію України для випробування, але вже зараз, знаходячись у виробничих та демонстраційних посівах, зарекомендував себе як невибагливий до умов вирощування посухостійкий гібрид.

Компанія КВС-УКРАЇНА постійно працює над оновленням портфоліо продуктів, йдучи в ногу з часом. Ми створюємо гібриди, які є придатними до умов вирощування в зонах ризикованого землеробства та дають високі врожаї в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України.


KWS