KWS

Конференції, присвячені кореневим гнилям на цукрових буряках

Вирощування цукрових буряків завжди було і на сьогодні залишається однією із найскладніших задач для агронома. І хоч самі цукрові буряки вже поступово перетворилися на нішеву культуру, проблем у буряківництві від цього не поменшало - поменшало хіба що організацій та людей, що займаються пошуком шляхів вирішення цих проблем.

Однією із таких проблем, що є водночас і найбільш актуальною, і найбільш спекулятивною на українському ринку, є проблема кореневих гнилей на цукрових буряках. Проблема складна, багатофакторна, але досить часто виробники шукають лише простих відповідей на це складне питання – і з року в рік продовжують втрачати врожай і гроші.

Саме для того, щоб професійно обговорити причини кореневих гнилей та шляхи боротьби з ними, компанія КВС-Україна провела з агровиробниками дві профільні конференції на цю тему – у Полтаві та в Тернополі. Про типи патогенів, цикли їх розвитку та способи контролю розповів кандидат біологічних наук, доцент кафедри мікології та фітоімунології ХНУ ім. Каразіна Олександр Акулов. Власним практичним досвідом боротьби із кореневими гнилями (фунгіциди, мікроелементи, стимулятори) поділився агроном відділу агросервісу цукрових буряків компанії "КВС-УКРАЇНА"Михайло Ничипорук. Судячи із живого інтересу та дискусії, більшість присутніх агровиробників наступного сезону випробує на своїх полях хоча би деякі з підходів та прийомів, висвітлених на семінарах.

Компанія "КВС-УКРАЇНА"продовжує дослідження нагальних проблем бурякового сектору. Миі надалі будемо ділитися інформацією з агровиробниками України та спільно проводити пошук оптимальних рішень для цих проблем.


KWS