KWS

Конкурс "Молодий агроном-2018"

Вже шостий рік поспіль журнал Agroexpert спільно з партнерами проводить всеукраїнський конкурс– "Кращий молодий агроном". Метою конкурсує виявлення та мотивація молодих і талановитих фахівців-агрономів. Компанія "КВС-УКРАЇНА" традиційно підтримує дану ініціативу.

Конкурс проходить у чотирьох номінаціях: "Селекція та насінництво", "Захист рослин", "Агрохімія і ґрунтознавство", "Плодоовочівництво". За п’ять років конкурсу його учасниками стали понад 200 осіб із різних регіонів.

Заявки на участь прийматимуться до кінця травня 2018 року. 10 червня 2018 учасники отримають тестові завдання та практичні кейси по чотирьох конкурсних напрямках. Вирішені конкурсні завдання експертна комісія конкурсу оцінює анонімно та визначаються чотири переможці, по одному у кожній номінації.

Новинкою цього року стане польова частина конкурсу, яка запланована попередньо на травень поточного року.

Чотири переможці по одному у кожній номінації будуть нагороджені під час виставки InterAgro 2018 у Києві 31 жовтня. У минулі роки переможці отримали нвчально-ознайомчу поїздку до Франції від Французької федерації виробників насіння кукурудзи і сорго F.N.P.S.M.S. та сертифікати на навчальні семінари відАграрного демонстраційного та навчального центру (АДНЦ).

Цього року супер-призом будуть фахові поїздки до Австрії та Німеччини.

Про новини конкурсу можна дізнатися на власній сторінці у Facebook

Для того, аби подати заявку необхідно заповнити реєстраційну форму

Бажаємо перемог!KWS