KWS

Переможці конкурсу "Краща аграрна практика 2017"

Онлайн-видання AgroPortal.ua 16 січня 2018 року разом з "КВС-УКРАЇНА" та іншими партнерами нагородилипереможців ІІІ Всеукраїнського конкурсу "Краща аграрна практика".

Конкурс було започатковано з метою дізнатися з перших вуст, як студенти уявляють собі виробничу практику, чи допомагають їм у цьому знання, отримані в навчальних закладах, а також з яким багажем вони хочуть повернутися до студентської лави.

Цього року редакціяAgroPortal.uaвирішила змінити формат конкурсу. Якщо попередні два роки студенти надсилали свої есе про практику, яку вони проходили, то цього разу вони мали відзняти відеоролик про практику своєї мрії.

У 2017 р. участь у конкурсі взяли понад 100 студентів із різних куточків України. Відтак, через велику кількість надісланих робіт редакціяAgroPortal.uaвирішила збільшити число місць у фіналі з 10 до 15. Кращі роботи обирали під час онлайн-голосування на сайтіAgroPortal.ua.

Найбільше робіт надіслали студенти Сумського національного аграрного університету та Миколаївського національного аграрного університету (по 11 робіт), Таврійського державного агротехнологічного університету та Подільського державного агротехнічного університету (по 7 робіт).

"КВС-УКРАЇНА" вибрала двох студентів для проходження практики.

Це Альона Заславська зСумського національного аграрного університету.

krasha-agrarna-praktika

Та Михайло Михайлюк з Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету.

krasha-agrarna-praktika-2

Альона та Михайло будутьпроходити практику на комплексі з кондиціюваннянасіння кукурудзи ТОВ "КВС-УКРАЇНА" в м. Кам'янець-Подільський.

Для "КВС-УКРАЇНА" дуже важливо підтримувати аграрне майбутнє України, оскільки саме люди формують успіх будь-якої справи.

Бажаємо всім студентам ставити перед собоюнайамбітніші цілі та не соромитись проявляти себе. "КВС-УКРАЇНА" завжди відкрита для молодих талантів!


KWS