KWS

Навчання для представників ТОВ Українська аграрно-хімічна компанія

Ми продовжуємо проводити навчання для наших дистриб’юторів. Цього разу розповідали про особливості вирощування гібридів кукурудзи та соняшнику селекції KWS всій торговій команді ТОВ Українська аграрно-хімічна компанія. В ході семінару було підведено підсумки сезону 2017/2018 рр. та розглянуто плани на сезон 2018/2019 рр. Також презентовано оновлене портфоліо і результати випробувань даних гібридів в різних ґрунтово-кліматичних умовах.

KWS_navchannia_menedzheriv_uahk-06.JPG

Сергій Красновський, начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу Департаменту кукурудзи та соняшнику ТОВ КВС-УКРАЇНА, у своїй доповіді зробив акцент на цьогорічних новинках – середньоранніх гібридах АМАРОС ФАО 230 і КВС КАВАЛЕР ФАО 250 та середньостиглому КВС 4484 ФАО 370 . Вони вже пройшли всі необхідні дослідження, і ми можемо впевнено їх рекомендувати як стабільні, високоврожайні, ремонтантні гібриди, що володіють швидкою вологовіддачею, толерантністю до посухи, стійкістю до хвороб, шкідників і вилягання, тобто, такі, які підходять практично для всіх зон та умов вирощування.

KWS_navchannia_menedzheriv_uahk-04.JPG

До речі, КВС КАВАЛЕР ФАО 250 в цьому році став успішним доповненням лінійки ранніх зубових гібридів UNIQUE DENT , які дають змогу отримати ранній гарантований врожай з низькою збиральною вологістю в будь-якому регіоні країни.

Звичайно, не залишилися без уваги і наші ТОП гібриди – КВС 2323 ФАО 260 , КЕЛТІКУС ФАО 270 , КВС 2370 ФАО 280 та КЕРБЕРОС ФАО 310 , що стабільно показують надвисокі врожаї. Цей рік не став виключенням, а навпаки – був напрочуд сприятливим для вирощування не лише кукурудзи, а й практично всіх сільгоспкультур.

Особливий інтерес у слухачів викликали силосні гібриди селекції KWS – АМАРОС ФАО 230 , БОГАТИР ФАО 290 , КВС 381 ФАО 350 та КАРІФОЛС ФАО 380 . Насьогодні наша компанія займає основну долю українського ринку в силосному сегменті, що з кожним роком тільки зростає. Це пов’язано, перш за все, із вдалим підбором гібридного складу і кропіткою роботою відділу розвитку продуктів та агросервісу ТОВ КВС-УКРАЇНА, які протягом всього сезону активно підтримували наших сільгоспвиробників, зокрема, тих, які займаються вирощуванням кукурудзи на силос. В даний спектр послуг входять регулярні виїзди в господарства, а саме:

  • виїзд на поле для надання рекомендацій строків сівби та норми висіву;
  • повторний виїзд для визначення строку збирання, де проводиться попереднє прогнозування на основі аналізу кліматичних даних;
  • виїзд в господарство під час силосування з визначенням вмісту сухої речовини зеленої маси та якості подрібнення зеленої маси;
  • виїзд в господарство через 1-1,5 міс. після закладання силосу, під час якого перевіряється якість закладання силосу і відбираються зразки для аналізу;
  • додаткові виїзди (осінь-зима) з метою відбору зразків силосу для аналізу.

Такий професійний підхід та регулярні проведення досліджень дозволяє нам пропонувати аграрному ринку кращі силосні гібриди, а сільгоспвиробникам отримувати дійсно якісний силос з високим вмістом крохмалю.

Представники ТОВ Українська аграрно-хімічна компанія одержали кваліфіковані відповіді на всі питання, які їх цікавили, і запевнили нас в своїх намірах показати високі результати від партнерства з КВС-УКРАЇНА в наступному сезоні.


KWS