KWS

Нові напрямки селекції гібридів кукурудзи KWS. Курс на зрошувальне землеробство

Днями представники КВС-УКРАЇНА розширили свої кордони та провели навчальну презентацію для своїх добрих партнерів – представництва ТОВ Агроскоп Інтернешнл в Запорізькій та Херсонській областях.

Основною темою заходу стало питання вирощування кукурудзи за інтенсивними технологіями в умовах зрошувального землеробства.

KWS-navchannya-dlya-agroscope-international-kherson-01.jpg

У світі зрошувальне землеробство, яке займає 17% всіх земель, що знаходяться у користуванні, надає 41% усієї продукції рослинництва. На сьогоднішній день даний напрямок є найбільш актуальною темою та проблемою в Запорізькому та Херсонському регіонах. Зрошення -одне з основних засобів інтенсифікації сільськогосподарського виробництва, яке гарантуватиме отримання високих і сталих врожаїв агрокультур у цих регіонах.

Наразі портфоліо гібридів кукурудзи селекції KWS налічує 13 гібридів, які характеризуються різними особливостями інапрямками використання. Так, КЕРБЕРОС ФАО 310 та КВС 4484 ФАО 370 характеризуються як високопродуктивні гібриди для різних умов вирощування, в т.ч. й на зрошувальних землях. Основною їх відмінністю є високий потенціал урожайності, що розкривається за інтенсивних технологій вирощування в умовах зрошення, а також толерантність до повітряної посухи, яка є досить актуальною проблемою при вирощуванні кукурудзи в умовах півдня України.

KWS-navchannya-dlya-agroscope-international-kherson-02.jpg

Партнерам було надано результати вирощування цих гібридів у попередніх сезонах на території Запорізького регіону, а також представлено стратегію впровадження гібридів кукурудзи селекції KWS у господарствах Херсонської області.

Матеріал підготувала:

Diachenko

Дяченко Тетяна Анатоліївна

Торговий представник в Дніпропетровській та Запорізькій областях


KWS