KWS

Нагородження переможців конкурсу Кращий молодий агроном 2018

30 жовтня, в перший день проведення Міжнародної виставки ІнтерАгро 2018, відбулася церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу Кращий молодий агроном 2018, який в цьому році вже шостий рік поспіль організовує журнал Agroexpert спільно зі своїми партнерами. Учасниками конкурсу є молоді агрономи, які працюють в сфері сільського господарства, зокрема в компаніях-виробниках та постачальниках засобів виробництва для рослинництва.

nagorodzhennya-peremozhtsiv-krashchyi-molodyi-agronom-2018-04.jpg

Під час нагородження було відзначено імена чотирьох переможців у номінаціях Насінництво та селекція, Агрохімія і ґрунтознавство, Захист рослин, Плодоовочівництво, які отримали цінні подарунки та сертифікати на професійно-ознайомчу поїздку до Австрії й Франції. Також вперше в історії конкурсу було нагороджено п’ятого переможця, обраного професійною агрономічною Facebook-спільнотою СкаЖений Агроном.

nagorodzhennya-peremozhtsiv-krashchyi-molodyi-agronom-2018-01.jpg

Компанія КВС-УКРАЇНА вже традиційно виступає одним із партнерів даного конкурсу. Нам дуже приємно, що в нашій країні з кожним роком престиж професії агронома тільки збільшується, і свідченням цьому є історії Кращих молодих агрономів попередніх років про те, як складається їхнє життя, зокрема після перемоги в конкурсі.

Сергій Красновський, начальник відділу розвитку продуктів та агросервісу ТОВ КВС-УКРАЇНА, розповів гостям заходу про важливість професії агронома та поділився власними думками стосовно перспектив у галузі сільського господарства нашої країни.

nagorodzhennya-peremozhtsiv-krashchyi-molodyi-agronom-2018-02.jpg

Звичайно ми й надалі будемо партнерами подібного роду конкурсів, адже для нас дуже важливо підтримувати молоде аграрне покоління і на власному прикладі продемонструвати вагомі досягнення як провідної селекційної компанії в світі.

Бажаємо майбутнім учасникам ще більших звершень та нових перемог!


KWS