KWS

Семінар для ТОВ "Спектр-Агро" в м. Дніпро

spektr-dnipro-1

Незалежна сімейна компанія KWS, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння, знову показала свою прихильність до партнерів на тенетах Дніпропетровської та Запорізької областей.

Цього разу компанію було представлено на семінарі, проведеного для колективу ТОВ Спектр-Агро у м. Дніпро.

Основними темами зустрічі стали підведення підсумків минулого сезону, огляд попередніх планів та маркетингових заходів на сезон 2018 року, а також акцентували увагу на нових досягненнях компанії КВС-УКРАЇНА.

Фахівці відділу кукурудзи та олійних культур КВС-УКРАЇНА поглибили знання команди менеджерів Спектр-Агро у специфіці гібридів, які на сьогодні представлено до продажу у портфоліо. Окрім цього, ознайомили з новим продуктом КЕЛТІКУС ФАО 270 та його перевагами.

КЕЛТІКУС ФАО 270 – новинка у сім’ї UNIQUEDENT , який став ідеальним доповненням. Цей гібрид оптимально підходить для вирощування в посушливих умовах Степової зони України, унікально поєднуючи в собі раннє ФАО, швидку вологовіддачу та ремонтантність.

Не залишився без уваги й гібрид соняшнику КВС ДРАГОН. Була підкреслена висока продуктивність гібриду та його стабільність незалежно від технології чи місця вирощування. У відповідь на цікавість менеджерів, спеціалісти донесли інформацію про те, що насіння соняшнику імпортується з країн ЄС.

В цьому ж блоці зустрічі була обговорена якість посівного матеріалу, що є досить суттєвим для сільгоспвиробника. Практичними доказами представники компанії KWS показали те, що у виробництві 2017 року максимальну якість та кількість насіння забезпечено. Ми створюємо фокус саме на насіння, виділяючи його як первинну ланку майбутнього врожаю.

Ми використовуємо найновітніші прийоми у селекції для того, щоб наш клієнт міг відчути себе надсучасним та робити нові відкриття.

Матеріал підготувала:

Diachenko

Торговий представник

в Дніпропетровській та Запорізькій областях

Дяченко Тетяна Анатоліївна (095) 285-28-25

KWS