KWS

Сезон Днів поля "КВС-УКРАЇНА" відкрито!

Кожен День поля компанії КВС-УКРАЇНА є унікальною подією аграрної галузі у всіх регіонах України. Не виключенням став захід, проведений 7 серпня на полях ПП Перемога АВК, що у селі Чумаки на Дніпропетровщині. Подія стала прикладом доброї співпраці з нашим надійним партнером – ТОВ СПЕКТР-АГРО, провідним дистриб’ютором насіння, ЗЗР і сільгосптехніки в Україні.

IMG_6990.JPG

Понад 100 керівників агрокомпаній та агрономів Дніпропетровської і Запорізької областей мали можливість отримати практичний досвід вирощування гібридів кукурудзи селекції КWS та на власні очі переконатися у перевагах агрегатів для обробітку ґрунту, посіву і внесення мінеральних добрив, які пропонує СПЕКТР-АГРОТЕХНІКА.

IMG_6911.JPG

Розпочався захід з вітального слова представників відділу кукурудзи та олійних культур компанії КВС-УКРАЇНА та директора Дніпропетровського регіонального представництва ТОВ СПЕКТР-АГРО.

Надалі, за програмою, гості ознайомилися з презентацією мікродобрив від СПЕКТР-АГРО. Також під час теоретичної частини фахівці ТОВ КВС-УКРАЇНА розповіли про гібриди кукурудзи селекції KWS, результати врожайності яких потім продемонстрували в польових умовах. Доповідь від агронома-консультанта Олександра ДобренькогоКукурудза KWS. Сила генетики на вашій фермівикликала масу зацікавленості від виробників молочної галузі.

IMG_6894.JPGIMG_6888.JPG

Практична частина включала огляд портфоліо гібридів кукурудзи KWS та с/г техніки від СПЕКТР-АГРОТЕХНІКА.

Основний акцент Тетяною Дяченко було зроблено на зубових гібридах ремонтантного типу з раннім ФАО, що входять до лінійки UNIQUEDENT. В цьому сезоні їх ряди доповнили новинки КВС КАВАЛЕР ФАО 250 та КЕЛТІКУС ФАО 270 . Не залишилася без уваги і зірка минулих сезонів – КВС 2370 ФАО 280 , який не перестає вражати виробників своєю здатністю у надскладних посушливих умовах формувати високі врожаї зерна. Ці гібриди заслуговують особливої уваги, бо є справжніми перлинами лінійки і переконливою відповіддю на запити українських аграріїв.

IMG_6955.JPG

Роман Азаров, продовжуючи доповідь, розповів про переваги гібридів кукурудзи середньої групи стиглості, наголосивши на їх посухостійкості, високому рівню урожайності та вологовіддачі. В цьому сезоні гості могли побачити новинки від KWS, які наразі проходять випробування, алевже зараз вражають своїм потенціалом. Лінійку доповнили гібриди КОНФІРМАС ФАО 340 та КВС 4484 ФАО 370 . Не залишилися без уваги й пластичний КЕРБЕРОС ФАО 310 і крупнозернистийКІНЕМАС ФАО 350 , які мають високий потенціал урожайності, толерантність до посухи та швидко віддають вологу. Завдяки стійкості до вилягання та швидкої вологовіддачі гібриди кукурудзи цією групи є також рекомендованими для вирощування за інтенсивної технології в умовах зрошення.

IMG_7071.JPG

Жвавий діалог між торговими представниками та гостями заходу при огляді дослідних ділянок кукурудзи свідчив про високу зацікавленість гібридами селекції KWS.

IMG_7130.JPG

По завершенню офіційної частини, за смачним обідом та під звуки кавер-гурту, довго не стихали обговорення представленого на полі. Гості консультувалися в сфері підбору гібридів для своїх господарств тазадавали питання по агросервісу.Вкотре гості Дня поля пересвідчилися в перевазі прогресивних рішень,які селекціонери KWS із року в рік з натхненням впроваджують та адаптують до непростих умов вирощування на південному Сході України.

Ми підтримуємогосподарства на всіх етапах вирощування кукурудзи та вчасно реагуємо на будь-які запити чи побажання, адже отримання максимального прибутку виробником завдяки вирощуванню гібридів KWS – наша спільна мета.

Слідкуйте за анонсами подій на офіційному сайті компанії KWS та не пропустіть наші майбутні Дні поля, на яких буде на що подивись!


KWS